dietetyk-logo

Z okazji 10-tych urodzin naszego klubu zapraszamy Państwa do wspólnego świętowania podczas FAMILIJNEGO DNIA SPORTU, które odbędzie się w niedzielę 9 czerwca na boiskach sportowych w ŁANACH.

Wraz ze stowarzyszeniem NORDIKI oraz przy pomocy KWR KNURY postaramy się zapewnić Wam mnóstwo rozrywek i atrakcji sportowych, animacji dla dzieci a wszystkiemu będzie przyświecał cel charytatywny! Poprze loterie fantowe, kiermasze i sprzedaż ciast będziemy zbierać pieniążki na pomoc osobom niepełnosprawnym w naszej gminie! Szczegóły imprezy znajdziecie Państwo na naszym profilu facebookowym oraz na w klubie. Zapraszamy do wspólnego świętowania :)

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem