dietetyk-logo

W piątek 26 maja świętujemy Dzień Matki i z tej okazji zapraszamy Was kochane mamy wraz z pociechami na Dzień Mamy i Dziecka do Familyfit :)
Plan naszej imprzezy wygląda następująco:


1. Rodzinne Warsztaty Hande Made godz.18.00
Są to warsztaty dla rodziców i ich pociech, podczas których wraz z Ewą Palmowską z firmy Ekomania Lab będziemy wspólnie tworzyć "mydełkowe cudeńka" :) Koszt tych warsztatów to 30 zł od rodziny a wykonane rękodzieło zabieracie do domu :)
2. Spotkanie z Psychodietetykiem Kasią Brzazgoń-Dzięcioł godz.19.00.
Podczas tego spoptkania przy kawce i zdrowej przekąsce będziemy rozmawiać na temat żywienia naszych pociech! Pociechy w tym czasie mogą baraszkować w kulkach ;)
3. Relaks z Gongiem godz.21.00
Joanna Idczak zaprasza Was drogie mamy na relaks z użyciem gongów i mis tybetańskich, który pozwoli Wam na chwilę wytchnienia, pomoże się zrelaksować, zapomnieć o trudach jakie każda z nas pokonuje każdego dnia wychowując swoje pociechy.
Kosmiczne dźwięki gongów wprowadzą Was swoimi nietypowymi tonami w stan głębokiego relaksu. Pozwolą wam zajrzeć do waszego wnętrza a może nawet ukołyszą do snu, wszystko zależy od tego, czego będziecie chciały doświadczyć.
Wstęp jak najbardziej wolny. Ubierzcie się swobodnie, przynieście ze sobą kocyki i może małą podusię i koniecznie zadzwońcie najpierw i potwierdźcie swoje przybycie.

Zapraszamy Was kochane mamy do wspólnego świętowania :)
Ponieważ mamy ograniczone możliwości lokalowe bardzo prosimy o zapisy na Warsztay Hande Made oraz na Relaks z Gonkiem (24 miejsca!).
Zapisy w recepcji klubu te.713185474.
Zapraszamy :)

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem