dietetyk-logo

W piątek 16 lutego o godzinie 21.00 odbędzie się kolejny relaks z udziałem mis, gongów tybetańskich i innych instrumentów relaksacyjnych, na który serdecznie zapraszamy!


Terapia dźwiękiem ma bardzo duże zastosowanie w przywracaniu zdrowia psychofizycznego.
Poddając się relaksacji, na której uspokajające dźwięki wprowadzą ciało i umysł w stan odprężenia, pozwolimy naszej wewnętrznej energii pobudzić się do działania. Pobudzony przepływ energii zlikwiduje blokady energetyczne i emocjonalne, co spowoduje zmniejszenie napięcia wewnątrz ciała i złagodzenie stresu związanego z napięciem mięśniowym.
Dlatego jest to doskonały sposób na wzmocnienie systemu odpornościowego, złagodzenie wielu dolegliwości bólowych i walkę z bezsennością.
A kiedy człowiek nie odczuwa wewnętrznego napięcia, jest bardziej zrelaksowany, nie poddaje się tak łatwo negatywnym emocjom, ma lepszy nastrój, lepsze samopoczucie. Posiada więcej energii, którą z łatwością potrafi się dzielić i nie ma potrzeby o nią walczyć, bo ta przychodzi wraz z pozytywnym nastawieniem do świata, do ludzi i do przestrzeni, która go otacza.

Zapraszamy na spotkanie z archaicznymi dźwiękami mis i gongów tybetańskich, które w doskonały sposób wprowadzą nas w cudowny nastrój i dobre samopoczucie. Relaksujące dźwięki rozładują tygodniowy stres i wypełnią dobroczynną energią, która pozwoli na pełniejsze wykorzystanie nadchodzącego weekendu. Uspokajające tony wprowadzą nas w stan odprężenia i pozwolą pobudzić naszą wewnętrzną energię do działania. Wibracje dźwięków, których będziemy doświadczać pozwolą zmniejszyć napięcie wewnątrz naszego ciała, co spowoduje złagodzenie stresu i wielu dolegliwości bólowych. Dzięki temu odprężeniu zwiększy się ilość energii w naszym ciele, wzmocnią siły do pracy i do działań, nasze komórki wewnętrzne dotlenią się i wzmocnią.
Na pozytywne rezultaty nie będziemy musieli długo czekać, bo już kolejny dzień przyniesie zmiany wewnątrz nas i w subtelny sposób będzie wpływał na wszystko co nas otacza.

Koszt 35 zł.

Weź ze sobą kocyk i małą poduszkę.

Zapisy na relaks pod nr tel : 691 415 812, lub w Famylifit : 0713185474

Zapraszamy serdecznie.

Joanna Idczak & Familyfit

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem