dietetyk-logo

Zbyszek Baran

Spinning®
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Nauczyciel wychowania fizycznego , specjalista Odnowy Biologicznej oraz fizjoterapeuta. Posiada uprawnienia instruktorskie ze spinningu, pływania, gimnastyki i zespołowych gier sportowych. Na co dzień pracuje z dziećmi oraz z młodzieżą. Zbyszek ma wiele ciekawych pomysłów, które na bieżąco i z sukcesem realizuje w naszym klubie.

Marta Kowalczyk

Spinning®, Zdrowy Kręgosłup, Pilates
Z wykształcenia politolog, , z zamiłowania instruktor rekreakcji ruchowej o specjalności fitness. Absolwentka Reebok Uniwersity. Pasjonat form body&mind i miłośnik biegania, biegaczka długodystansowa i kajakarka. Z fitnessem związana od 2010 roku, kiedy to pojawiła się w małym klubie, aby poprawić kondycję. Aktywność ruchowa to dla niej styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego oraz mentalnego.

Karolina Całusińska

ABT, Power Pump
Mam na imię Karolina. Pochodzę z Częstochowy :-). Moją pasją, z którą wiążę swoją przyszłość jest sport. Na przełomie 2014 i 2015 roku uzyskałam uprawnienia Trenera personalnego i Instruktora fitness. Ciągle się szkolę i rozwijam swoją wiedzę z zakresu, fitness, treningu siłowego, treningu funkcjonalnego oraz dietetyki. Od października rozpoczynam studia magisterskie o specjalizacji Trener przygotowania Motorycznego, kierunek Sport, na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Daniel Gawdzki

Daniel Gawędzki to z zawodu Coach, z wykształcenia Technolog Żywienia, z pasji Instruktor Fitness. Od najmłodszych lat związany z tańcem towarzyskim i latynoamerykańskim z wieloma nagrodami na turniejach krajowych i międzynarodowych. Od kilku lat pozytywnie zakręcony zajęciami wzmacniającymi oraz cardio, dzięki którym zdołał zrzucić 35 kg wagi ciała, które wcześniej przybrał po zakończeniu kariery tanecznej. Na zajęciach stara się skrócić dystans trener-uczestnik. Fajna muza i pełen luz sprawiają, iż zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, a uczestnicy wychodzą pozytywnie zmęczeni.

Bartek Magocki

Nazywam się Bartek Magocki i w Familyfit pracuje jako trener personalny oraz dietetyk. Zdrowy oraz sportowy tryb życia to moja wielka pasja, którą z entuzjazmem zaszczepiam u moim podopiecznych. Ukończyłem studia podyplomowe na unikatowym kierunku "Dietetyka w Sporcie" w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, oraz uzyskałem uprawnienia trenera personalnego we wrocławskiej Akademii Mistrzostwa Sportowego. Zdobytą kompleksową wiedzę wykorzystuje w pracy w klubie, tak aby pomóc osobom ćwiczącym pod moim okiem, w bezpiecznym osiągnięciu dobrej formy i satysfakcjonującej sylwetki. W Familyfit zapraszam Was na indywidualne treningi personalne, oraz konsultacje z zakresu zdrowego odżywiania i rozsądnego doboru aktywności fizycznej. Dysponuję profesjonalnym analizatorem składu ciała marki Tanita, który pozwala na dokładny pomiar wagi oraz ilości tkanki tłuszczowej w organizmie.

Marta Kohut

Uśmiechnięta i pełna energii instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobiku i trenera personalnego.Ukończyła szkołę Inki Szymańskiej. Stale doszkala swój warsztat , uczestnicząc w rozmaitych szkoleniach i konwencjach. Największą radość czerpie z zadowolenia klientów!

Adam Dudek

Adam to instruktor Spinning od 2012 roku, Trener Personalny, Trener Kettlebells. Stawia na rozwój prawidłowych wzorców ruchowych i efekty treningowe. Pasjonat survivalu i technik przetrwania wojskowego SERE. Snowboardzista, entuzjasta mocniejszych gatunków muzycznych. Świeżo upieczony tata małej Emilki :)

Iwa Stanek

Związana ze sportem od najmłodszych lat. Instruktor fitness, Instruktor narciarstwa PZN, kolarz szosowy i górski. Od 2010 roku jako Master Instruktor Spinninig szkoli instruktorów w Polsce i na świecie. Pasjonatka rock n rolla i motocykli a prywatnie mama :)

Agnieszka Celej

Agnieszka to przede wszystkim sympatyczna dziewczyna i młoda mamusia? Zawodowo to absolwentka Politechniki Wrocławskiej, pasjonatka tańca od najmłodszych lat, Instruktor tańca jazzowego oraz nowoczesnego. Pasjonatka zdrowego stylu życia oraz fitnessu. Każde zajęcia są dla niej nową przygodą i wyzwaniem dla ciała. Aga to Instruktor fitness, pump, pilates, zdrowy kręgosłup oraz zajęć Mama Dziecko?

Aleksandra Kozłowska

Aleksandra Kozłowska instruktor zumby dla dzieci i dorosłych oraz animator czasu wolnego. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończyła wszelkie kursy potrzebne do prowadzenia zajęć taneczno-ruchowych i animacji. Prowadzi zajęcia taneczne w przedszkolach i domach kultury, a także imprezy w szkołach, przedszkolach oraz plenerowe. Od 2015 współpracuje m in. z CK w Siechnicach jako instruktor zumby oraz instruktor-animator na półkoloniach. Współpracuje z MKS Siechnice oraz prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych w klubach fitness. Zajmuje się również prowadzeniem sklepu internetowego z malarstwem, rękodziełem i własnoręcznie wykonywaną biżuterią. W wolnym czasie morsuje i działa w zarządzie stowarzyszenia morsów.

Katarzyna Abramowicz

Moje życie od zawsze było związane ze sportem. W młodzieńczych latach trenowałam wyczynowo kolarstwo szosowe, amatorsko trenowałam też koszykówkę i pływanie. Na studiach zaczęłam chodzić na różnego typu zajęcia grupowe, szybko się od nich "uzależniłam" i regularnie, 3-4x w tygodniu w nich uczestniczę. Największą frajdę sprawiają mi zajęcia wzmacniające, z użyciem sztang, hantli i obciążników na nogi. Lubię też zajęcia o mniejszej intensywności jak joga, stretching czy zdrowy kręgosłup. Z miłości do fitnessu zapisałam się na kurs instruktorski żeby móc prowadzić zajęcia grupowe, uporządkować zdobytą wcześniej wiedzę i zarażać ludzi swoja pasją jaką jest sport. W grudniu 2018 r. ukończyłam szkolenie z treningu funkcjonalnego, wiem jakie ćwiczenia wybrać, aby nie obciążać stawów i zaangażować mięśnie głębokie. W styczniu 2019r. odbyłam szkolenie z zajęć – „Fitness pump”. Dowiedziałam się jak konstruować zajęcia ze sztangą biorąc pod uwagę różny poziom zaawansowanie Klientów. W grudniu 2019 r. uczestniczyłam w kursie „Aktywna mama”. Aktywność fizyczna dla kobiet w ciąży jest wskazana i przynosi ogromne korzyści przyszłym mamom. W październiku będę uczestnikiem weekendowego szkolenia zdrowy kręgosłup. Od dwóch lat prowadzę zajęcia „zdrowy kręgosłup” i widząc ilość osób borykających się z bólem pleców chce ugruntować i polepszyć swoją wiedzę, żeby jeszcze bardziej sprawdzać się w roli instruktora. Od października 2018r. prowadzę regularnie zajęcia wzmacniające, spinning/ indor cycling, stretching, zdrowy kręgosłup i tabaty. Chcę rozwijać swoje umiejętności, uwielbiam kontakt z ludźmi, jestem pełna energii i gotowa na nowe wyzwania. Będzie mi niezmiernie miło dołączyć do zespołu Familyfit i wspólnie tworzyć miejsce dla ludzi uwielbiających aktywność fizyczną i życie fit!

Zuza Gąsiewska

Zuza Gąsiewska - sport ma we krwi. Medyczny trener personalny, trener przygotowania motorycznego, posiada uprawienia do prowadzenia zajęć z kobietami w ciąży i po porodzie, zawodnik, sędzia sportowy i manager sportu, była lekkoatletka. Obecnie uprawia triathlon i swimrun. Prowadzi treningi, bo wierzy, że poprzez ruch nasze życie staje się ciekawsze, zdrowsze i dłuższe.

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem