dietetyk-logo

Gosia Zawiślak

Senior Fit, Taniec, Zumba
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego kierunku Turystyka i Rekreacja. Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności fitness i odnowy biologicznej. Instruktorka ZUMBY. W przeszłości trenowała gimnastykę artystyczną i tańczyła w zespole hip hopowym. Trzykrotna mistrzyni Dolnego Śląska w step aerobiku. Energiczna, żywiołowa zawsze uśmiechnięta.

Zbyszek Baran

Spinning®
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Nauczyciel wychowania fizycznego , specjalista Odnowy Biologicznej oraz fizjoterapeuta. Posiada uprawnienia instruktorskie ze spinningu, pływania, gimnastyki i zespołowych gier sportowych. Na co dzień pracuje z dziećmi oraz z młodzieżą. Zbyszek ma wiele ciekawych pomysłów, które na bieżąco i z sukcesem realizuje w naszym klubie.

Sara Nowodworska

Fat Burning, Zumba FIT
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w szkole podstawowej trenując taniec nowoczesny taki jak hip-hop, funky dance, waking, house i dancehall. Wiele lat tańczyła w zespole biorąc udział w wojewódzkich przeglądach tanecznych . Szkoliła się pod okiem światowej sławy choreografów takich jak Anthony Kaye, Mariusz Kotarski, a także u wielu uczestników programu You Can Dance. Nie zaprzestała jednak rozwijać się tylko w tańcu nowoczesnym. Studia na AWF zaraziły ją pasją do fitness, tam ukończyła zarówno kurs instruktora fitness jak i tańca i obecnie prowadzi różne rodzaje zajęć ruchowych.

Marta Kowalczyk

Spinning®, Zdrowy Kręgosłup, Pilates
Z wykształcenia politolog, , z zamiłowania instruktor rekreakcji ruchowej o specjalności fitness. Absolwentka Reebok Uniwersity. Pasjonat form body&mind i miłośnik biegania, biegaczka długodystansowa i kajakarka. Z fitnessem związana od 2010 roku, kiedy to pojawiła się w małym klubie, aby poprawić kondycję. Aktywność ruchowa to dla niej styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego oraz mentalnego.

Karolina Całusińska

ABT, Power Pump
Mam na imię Karolina. Pochodzę z Częstochowy :-). Moją pasją, z którą wiążę swoją przyszłość jest sport. Na przełomie 2014 i 2015 roku uzyskałam uprawnienia Trenera personalnego i Instruktora fitness. Ciągle się szkolę i rozwijam swoją wiedzę z zakresu, fitness, treningu siłowego, treningu funkcjonalnego oraz dietetyki. Od października rozpoczynam studia magisterskie o specjalizacji Trener przygotowania Motorycznego, kierunek Sport, na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Daniel Gawdzki

Daniel Gawędzki to z zawodu Coach, z wykształcenia Technolog Żywienia, z pasji Instruktor Fitness. Od najmłodszych lat związany z tańcem towarzyskim i latynoamerykańskim z wieloma nagrodami na turniejach krajowych i międzynarodowych. Od kilku lat pozytywnie zakręcony zajęciami wzmacniającymi oraz cardio, dzięki którym zdołał zrzucić 35 kg wagi ciała, które wcześniej przybrał po zakończeniu kariery tanecznej. Na zajęciach stara się skrócić dystans trener-uczestnik. Fajna muza i pełen luz sprawiają, iż zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, a uczestnicy wychodzą pozytywnie zmęczeni.

Bartek Magocki

Nazywam się Bartek Magocki i w Familyfit pracuje jako trener personalny oraz dietetyk. Zdrowy oraz sportowy tryb życia to moja wielka pasja, którą z entuzjazmem zaszczepiam u moim podopiecznych. Ukończyłem studia podyplomowe na unikatowym kierunku "Dietetyka w Sporcie" w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, oraz uzyskałem uprawnienia trenera personalnego we wrocławskiej Akademii Mistrzostwa Sportowego. Zdobytą kompleksową wiedzę wykorzystuje w pracy w klubie, tak aby pomóc osobom ćwiczącym pod moim okiem, w bezpiecznym osiągnięciu dobrej formy i satysfakcjonującej sylwetki. W Familyfit zapraszam Was na indywidualne treningi personalne, oraz konsultacje z zakresu zdrowego odżywiania i rozsądnego doboru aktywności fizycznej. Dysponuję profesjonalnym analizatorem składu ciała marki Tanita, który pozwala na dokładny pomiar wagi oraz ilości tkanki tłuszczowej w organizmie.

Marta Kohut

Uśmiechnięta i pełna energii instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobiku i trenera personalnego.Ukończyła szkołę Inki Szymańskiej. Stale doszkala swój warsztat , uczestnicząc w rozmaitych szkoleniach i konwencjach. Największą radość czerpie z zadowolenia klientów!

Adam Dudek

Adam to instruktor Spinning od 2012 roku, Trener Personalny, Trener Kettlebells. Stawia na rozwój prawidłowych wzorców ruchowych i efekty treningowe. Pasjonat survivalu i technik przetrwania wojskowego SERE. Snowboardzista, entuzjasta mocniejszych gatunków muzycznych. Świeżo upieczony tata małej Emilki :)

Gosia Refcio

Wykładowca Wyższej szkoły Edukacja w Sporcie we Wrocławiu przedmiotu „ żywienie i odnowa biologiczna”. Absolwentka Akademii Wychowania fizycznego we Wrocławiu o specjalności trener II stopnia z kulturystyki oraz Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Wrocławskiego „ Dziennikarstwo i Public relations”- specjalność dziennikarstwo sportowe. W branży fitness od 2004 roku. Instruktor aerobiku, ćwiczeń siłowych. Z siedemnastoletnim stażem pracy w formie inst ćwiczeń siłowych oraz trenera personalnego. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć wzmacniających, sztang oraz rowerków. Od 2007 r trener II stopnia z kulturystyki. Od wielu lat pracuje jako szkoleniowiec ćwiczeń siłowych i kulturystyki oraz trenera personalnego, przygotowując przyszłych instruktorów i trenerów do pracy. Wykładowca Wyższej Szkoły Edukacja w sporcie przedmiotu :żywienie i odnowa biologiczna”. Promotor prac licencjackich z tematyki żywienia. Uczestniczka rozmaitych szkoleń, m.in.: „ zasady żywienia i suplementacja w sporcie”, „zasady zdrowego żywienia, odchudzanie i suplementacja”, „ odnowa biologiczna i regeneracja w sporcie”, „żywienie w sportach siłowych”,” kursu I stopnia analizy pierwiastkowej włosa”. Dyplomowana masażystka. Były pracownik Ministerstwa Obrony Narodowej na stanowisku nauczyciela WF-u. Od 25 lat związana ze sportem. Interesuje się anatomią układu ruchu oraz fizjologią człowieka.

Iwa Stanek

Związana ze sportem od najmłodszych lat. Instruktor fitness, Instruktor narciarstwa PZN, kolarz szosowy i górski. Od 2010 roku jako Master Instruktor Spinninig szkoli instruktorów w Polsce i na świecie. Pasjonatka rock n rolla i motocykli a prywatnie mama :)

Agnieszka Celej

Agnieszka to przede wszystkim sympatyczna dziewczyna i młoda mamusia? Zawodowo to absolwentka Politechniki Wrocławskiej, pasjonatka tańca od najmłodszych lat, Instruktor tańca jazzowego oraz nowoczesnego. Pasjonatka zdrowego stylu życia oraz fitnessu. Każde zajęcia są dla niej nową przygodą i wyzwaniem dla ciała. Aga to Instruktor fitness, pump, pilates, zdrowy kręgosłup oraz zajęć Mama Dziecko?

Aleksandra Kozłowska

Aleksandra Kozłowska instruktor zumby dla dzieci i dorosłych oraz animator czasu wolnego. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończyła wszelkie kursy potrzebne do prowadzenia zajęć taneczno-ruchowych i animacji. Prowadzi zajęcia taneczne w przedszkolach i domach kultury, a także imprezy w szkołach, przedszkolach oraz plenerowe. Od 2015 współpracuje m in. z CK w Siechnicach jako instruktor zumby oraz instruktor-animator na półkoloniach. Współpracuje z MKS Siechnice oraz prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych w klubach fitness. Zajmuje się również prowadzeniem sklepu internetowego z malarstwem, rękodziełem i własnoręcznie wykonywaną biżuterią. W wolnym czasie morsuje i działa w zarządzie stowarzyszenia morsów.

Magdalena Szczypka

Kwalifikacje do prowadzenia zajęć fitness zdobyła w 2011roku i od tego czasu dba o zdrowie i samopoczucie klientek fitness klubów. Jest absolwentką wielu szkoleń o tematyce fitness m.in. aerobic, step, pilates, bodyART, trening siłowy, zdrowy kręgosłup, PortDeBras. Jej fitnessową pasją są treningi mentalne i prozdrowotne bo efekty ćwiczeń przekładają się na różne aspekty życia, niwelują bóle ale też poprzez zmianę wzorców ruchowych i korekcję postawy poprawiają samopoczucie i dodają pewności siebie. Na zajęciach dba nie tylko o odpowiedni dobór ćwiczeń ale też o twórczą i przyjazną dla każdego atmosferę. Wzmacniamy mięśnie i relaksujemy głowy, zapraszamy gorąco

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem