dietetyk-logo

????RELAKS z GONGAMI???? - Piątek 27 październik godz.21.00❗️❗️❗️
W imieniu Joasi Idczak Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie i relaks z dźwiękami gongów. Po raz kolejny będziemy harmonizować dźwiękami swoje ciało. Uspokajające tony wprowadzą nas w stan odprężenia, relaksu i pozwolą pobudzić naszą wewnętrzną energię do działania.

 

Harmonia, której będziemy doświadczać pozwoli zmniejszyć napięcie wewnątrz naszego ciała, co spowoduje złagodzenie stresu. Z kolei zmniejszenie napięcia mięśniowego złagodzi wiele dolegliwości bólowych. Odprężenie da nam możliwość lepszego zasypiania i spokojniejszego snu. A to znowu sprzyja lepszemu samopoczuciu. Zwiększy to ilość energii w naszym ciele, wzmocni siły do pracy i do działań, dotleni i doenergetyzuje komórki wewnętrzne. Na pozytywne rezultaty nie trzeba będzie długo czekać, bo już kolejny dzień przyniesie zmiany wewnątrz nas i w subtelny sposób będzie wpływał na wszystko co nas otacza. Terapia dźwiękiem ma bardzo duże zastosowanie w przywracaniu zdrowia psychofizycznego. Jest to doskonały sposób na wzmocnienie systemu odpornościowego, złagodzenie wielu dolegliwości bólowych i walkę z bezsennością.
????????Zapraszamy na wspólne doświadczanie dźwięku, na wspólną naukę relaksu, na bycie w swojej własnej przestrzeni i wewnętrzne poszukiwanie swojej mocy.
????????Koszt 35 zł.
????????Weź ze sobą kocyk i małą poduszkę
????????Zapisy na relaks pod nr ☎️691 415 812, lub w Famylifit ☎️0713185474
Zapraszamy serdecznie.
Joanna Idczak& Familyfit

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem