dietetyk-logo

Oddajemy do dyspozycji Państwa pociech nową, przytulną Salę Zabaw wyposażoną w atestowaną konstrukcję złożoną z toru przeszkód, zjeżdżalni oraz suchego basenu z kulkami. Sala posiada również kącik urodzinowy, w którym w niezapomnianym Przyjęciu Urodzinowym uczestniczyć może do 20 dzieci. Na amatorów dobrej zabawy czeka do wyboru 10 scenariuszy animacji dla każdej grupy wiekowej.

Nie musisz już jeździć do miasta aby Twoje dziecko wraz ze swymi przyjaciółmi przeżyło wspaniałą przygodę!

W Sali Zabaw Familyfit dzieci bawią się w klimatyzowanej, wyłożonej miękką wykładziną sali nawet wówczas gdy na dworze jest zimno i pada deszcz. Jeśli znuży je już szaleństwo w basenie z kulkami do dyspozycji ma kącik zabawowy wyposażony w różne gry planszowe, puzzle, książeczki, zabawki, kredki oraz przytulanki.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom wprowadzamy „Rodzinne popołudnia” czyli czas, kiedy mogą przyjść Państwo do klubu z pociechami. Wykwalifikowana opiekunka czuwać będzie nad dziećmi na sali zabaw a Państwo w tym czasie mogą bez stresu skorzystać z oferty klubu na siłowni, sali fitness, spinning bądź zrelaksować się w saunie!

Ponadto proponujemy Państwu również szeroki wachlarz zajęć dodatkowych dla dzieci, które stopniowo zagoszczą w naszym grafiku mamy nadzieję na stałe.

Od września zbieramy zapisy na następujące zajęcia:

  • Balet;
  • Mini Dance;
  • Fanky Jazz;
  • Zumba Kids;
  • Modern Dance;
  • Cheerleaders;
  • Robotyka;

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem