dietetyk-logo
Nasi partnerzy po raz drugi z rzędu osiągnęli niesamowity sukces, dochodząc do finału najbardziej prestiżowego turnieju Ultimate Frisbee w Polsce. Gratulujemy im i życzymy dalszych sukcesów ????

Podsumowanie naszego weekendu z Ultimate Frisbee na The World Games 2017!

W piątek od samego rana gorąco dopingowaliśmy Reprezentacje Polski w Ultimatee Frisbee, która na Polach Marsowych rozpoczęła rywalizację w The World Games 2017. W meczu otwarcia Polacy zmierzyli się ze świetnie dysponowanymi Kanadyjczykami i po dość jednostronnym meczu ulegli 13:3. Nam na pocieszenie został bardzo dobry występ naszego klubowicza Filipa Dobranowskiego, dzięki którego świetnym podaniom biało-czerwoni zdobyli dwa punkty.

W czwartek 20.07.17 rozdamy Wam 4 bilety na niedzielę 23 lipca, czyli finałowy dzień rywalizacji w turnieje Ultimate Frisbee na TWG 2017 we Wrocławiu. O godzinie 12.30 w swoim ostatnim meczu grupowym, Polacy staną przed niepowtarzalną okazją zmierzenia się z legendarną drużyną USA.

Ultiweekend i otwarcie sezonu Outdoor za nami!
Dzięki współpracy z Familyfit oraz Klubem piłkarskim PKS Łany, a także z pomocą Pani Sołtys z Kamienca, mogliśmy cieszyć się piękna pogoda, boiskami oraz weekendem przepełnionym latającym dyskiem. Nasza drużyna po raz kolejny zorganizowała nabór oraz turnieje Pickup Games, między którymi mieliśmy okazję pouczyć się rzucać z reprezentantami Polski na The World Games 2017 - Wrocław czy wziąć udział w różnych konkursach ( na filmie, zwycięzca AIM challenge 15m - Lukasz Dobranowski). O nagrody zadbała jak zwykle VR Ultimate :)

Tak tak!
To również dzięki wspaniałej kooperacji z naszym lokalnym partnerem Klubem Familyfit, w którym nie brakuje nam niczego, mamy srebro Halowych Mistrzostw Polski.

Ostatecznie przegrywamy w finale po rewelacyjnym, intensywnym i bardzo spirytowym meczu z muJAHedini dysku 11:9. Daliśmy z siebie wszystko, ale przeciwnik na tym turnieju był skuteczniejszy. Wielce zasłużone gratsy jeszcze raz, i może uda się jakoś na lato, spotkać i 'powspominać' ;)

Od 3 grudnia w naszym klubie treningi rozpoczynają członkowie Klubu Sportowego KWR Knury Ultimate z Kamieńca Wrocławskiego. To tegoroczni wicemistrzowie Polski oraz triumfatorzy licznych turniejów polskich i międzynarodowych, w coraz bardziej popularną dyscyplinę jaką jest Ultimate Frisbee. Sama dyscyplina to niesamowicie widowiskowa i energiczna gra 7 na 7 na boisku o wymiarach 100mx37m, z wykorzystaniem latającego dysku. Siła, skoczność, wytrzymałość, kondycja, rzucanie to główne fizyczne dziedziny tej dyscypliny, którzy zawodnicy KWR będą mogli doskonalić w naszym centrum fitness. Dodać można również, że czwórka zawodników KWR to reprezentanci kraju na różnych międzynarodowych imprezach, w tym kadrowicze przygotowujący się do Igrzysk Sportów Nieolimpijskich (The World Games 2017 ) we Wrocławiu. Family Fit z przyjemnością rozpoczyna współprace z KWR, udostępniając sprzęt, miejsce, możliwą opiekę trenera i termin, młodym ambitnym pasjonatom sportu. Znając pozytywne nastawienie oraz entuzjazm lokalnych sportowców, wierzymy, że razem z nami Kamieniec w przyszłym roku stanie na najwyższym miejscu na podium Mistrzostw Polski w Ultimate, a kadrowicze zaprezentują nam w lipcu owoce swojej ciężkiej pracy na największej imprezie sportowej w Polsce w roku 2017. Treningi KWR będą odbywać się w sobotę od 11:30 do 13:30.

Już teraz zapraszamy państwa na tymczasową stronę Klubu KWR Knury Ultimate na której dowiecie się więcej o lokalnej drużynie i jej składzie: https://web.facebook.com/kwrknury/

Trochę tych najlepszych:

Weekend za nami, a troszku się działo. Oprócz jak zwykle mocnego treningu w sobotę w naszym ukochanym Klubie Familyfit, Kwr zagrało pierwszy raz w tym sezonie halowego mixta. Rozgrywki z wrocławskimi drużynami Flow Junior Ultimate Wrocław i 71 zakończyły się zwycięstwem, 13:5 oraz 18:10.

Trenujemy i uczymy się jak co weekend w Familyfit. Po wczorajszej wigilii, dzisiaj 12 osób dzielnie walczyło, szokując swoje mięśnie na różne sposoby. Dwie godzinki z lekkim luzem na koniec z piłkami wjechalo idealnie.

Piękna sobota na siłowni Familyfit. Jak zwykle oprócz mocnego trena mamy chwilkę na trochę naszego luzu

Za nami pierwszy trening w Familyfit! Pracujemy nad dobrym wykonywaniem ćwiczeń, technika, intensywnością na cały okres zimowy. Najważniejsze jednak jest to że razem, poprawiamy siebie i pchamy do przodu, motywując do lepszej pracy. To jest to!

Dane kontaktowe

Kamieniec Wrocławski

ul. Wrocławska 116

Tel. 071 318 54 74

E-mail: biuro@familyfit.pl


Godziny pracy klubu:

poniedziałek, środa, piątek: 7:00-22:00

wtorek, czwartek 8:00-22:00

sobota: 8:00-16:00

Początek strony

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem